Автор Тема: Търся добър зоомагазин на територията на София  (Прочетена 4914 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bethrezen

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 19
    • Профил
Говоря за огромен зоомагазин, където да има богат избор от екзотични и не толко екзотични животинки, както и всички необходими аксесоари (УВ лампи, витамини, храни). Преди имаше един такъв срещу статуята на Св. София, но го направиха на магазин за спортни стоки.
R.I.P. Kiki (20.12.2002 - 28.05.2009) - Farewell, little buddy. Hope you can find peace in Haven.

Неактивен adder96

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 108
  • Аз съм прочут из селото змияр :D
    • Профил
Ако намериш такъв магазин, ще ти купя доживотен запас от бира! :)

Неактивен Bethrezen

• Зоо-Инфо Форумец
    • Профил
Бе не може в столицата да няма хубав, реномиран зоомагазин - все пак е столицата.
R.I.P. Kiki (20.12.2002 - 28.05.2009) - Farewell, little buddy. Hope you can find peace in Haven.

Неактивен QuacK

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 83
    • Профил
Имаше един срещу ЦУМ. На 2 етажа, с АДСКИ много животни, но го затвориха.

Неактивен N.|.D-ReptiliaN

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 164
    • Профил
Нямаше ли и един голям на Витошка ?
"..дори да се налага да убиваме и мразим ,и цялото човечество направо да прегазим..."
Schmerz ist nur ein Vorwand der schwachen

Неактивен negat1ve

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 106
    • Профил
Ако ти трябват всички тия неща гореизброените иди на съботния пазар в Подуене - само след посещение на 2-3 щанда (сергии по-скоро  :D) ще си се оборудвал с всичко необходимо и ще имаш добра идея за какво ще издухаш една камара пари при следващото посещение.

Иначе като магазини има някои къде предлагат отделни неща, но не и всичко накуп.

Неактивен QuacK

• Зоо-Инфо Форумец
    • Профил
Нямаше ли и един голям на Витошка ?
Не е особено голям, цените му не са особено приемливи, персоналът е малко безхаберен и некомпетентен, нямат никаква жива храна (в смисъл  НИКАКВА).

Неактивен adder96

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 108
  • Аз съм прочут из селото змияр :D
    • Профил
А мъртва храна имат ли ? (питам за новородени мишлета)

Неактивен Bethrezen

• Зоо-Инфо Форумец
    • Профил
Добре, де! А поне има ли в София място, където да влезеш, да огледаш и да си избереш животинче? Мерака ми е главно за игуани, но мога да се насоча и към друг вид влечуго, така че ми трябва богат избор.

Неактивен onion

• Administrator
  • Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 2283
  • Ай кил'ю
    • Профил
    • http://www.zoo-info.org/
По зоомагазините изборът на екзотични животни обикновено се свежда до червенобузи костенурки и някоя игуана.
http://revue-beauty.com - салон за красота
http://www.pokani.org/ - покани, подаръчета и аксесоари за сватби и тържества

Неактивен Bethrezen

• Зоо-Инфо Форумец
    • Профил
И да не е зоомагазин, просто да има избор ми е важно. Много държа на личния избор.

Неактивен negat1ve

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 106
    • Профил
Виж сега точно да идеш някъде и там да са складирани всички животни накуп е някаква мечта и то доста неосъществима. Най-лесния вариянт е да се поразровиш в нета (има доста инфо на бг), след като си харесаш нещо дирекно ще може да попрочетеш инфо за животинката и отглеждането и, после хващаш за ушите някои от търговците на екзотични животни подвизаващи се във форума (няколко сериозни човека са, напоследък и доста вносове правят вече) и той ще ти каже какво и за какви пари може да ти намери.

Неактивен QuacK

• Зоо-Инфо Форумец
    • Профил
А мъртва храна имат ли ? (питам за новородени мишлета)
Можеш да провериш в този на Солунска (на 20-30 метра от пл.Славейков).
пп. Мишлетата също са живи.

Неактивен dendroaspis

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 176
    • Профил
ул суходолско езеро номер 5  ;)Има много рибки,кучета и папагали (както и доста аксесоари),влечугите са таман една млечна змия,леопардов гекон и 2 хамелеона!Не вярвам въобще да има такъв магазин в България,където да имаш голям избор на влечуги!Само по поръчка пич,пък и в магазините надценката е огромна!
Bitis rhinoceros 1.0
Bitis a. arietans 1.1
Bitis nasicornis 1.1
Caiman crocodilus 0.0.1

Господ на Благослови Великия Хфен и Неговите Правила!

Неактивен WarrioR-

• Зоо-Инфо Форумец
  • Публикации: 81
    • Профил
Има един нов много голям на както му викат малката ялта едно кафе между банишора и зоната посока западен парк от кенара , от дясно има супер много животинки екзотични  + тея редовните кадето ги има в секи зоо , обаче цените са  :o :o :o ??? ??? :-\  а ако искаш игуана има една много маничка още супер дружелюбна в магазина на соунска :)